Miękkie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

 

 

Sączki jakościowe miękkie

Sączki jakościowe miękkie oferowane w naszym sklepie wykonano w całości z celulozy. Posiadają porowatość umożliwiającą dość szybki przepływ cieczy. Stosowane są do grubych i średnich osadów oraz żeli.

 

Sączki jakościowe miękkie – zastosowanie

  • Filtracja próbek w laboratorium zarówno w badaniach chemicznych, jak i biologicznych. Mogą być używane do separacji cząstek stałych od płynów.
  • Przygotowywanie próbek do analizy często wymaga usunięcia zanieczyszczeń stałych. Sączki jakościowe miękkie są wykorzystywane do tego celu, pozwalając na skuteczną filtrację.
  • Oczyszczanie roztworów zawierających zawiesiny lub cząstki stałe pozostawiając po filtracji tylko czysty płyn.
  • Filtracja próbek wody – eliminowanie z nich zanieczyszczeń stałych i mikroorganizmów.
  • Analiza mikrobiologicznasączki jakościowe miękkie stosuje się przed analizą do oczyszczania roztworów zawierających mikroorganizmy.

 

Sączki jakościowe miękkie w sklepie greenlo.pl

Oferujemy sączki jakościowe miękkie wykonane w całości z celulozy. Dysponujemy następującymi rozmiarami: Ø55 mm, Ø70 mm, Ø110 mm, Ø125 mm, Ø150 mm i Ø185 mm.

 

Sączki jakościowe miękkie są narzędziami umożliwiającymi precyzyjną filtrację różnych substancji, eliminując zanieczyszczenia stałe o określonej wielkości. Ich stosowanie obejmuje szeroki zakres dziedzin, od analiz chemicznych, po badania mikrobiologiczne.