• kontakt@greenlo.pl
  • +48 733 721 039
  • ul. Nasienna 4, 59-220 Legnica
  • pon-pt, 8:00-15:00

Artykuły higieniczne

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

 

 

Artykuły higieniczne w medycynie i laboratoriach

Zachowanie odpowiedniej higieny jest niezwykle istotne podczas wykonywania zabiegów medycznych, a także prowadzenia prac w laboratoriach biologicznych. Unikanie infekcji to priorytetowy cel w tego typu placówkach. Artykuły higieniczne odgrywają tu kluczową rolę, pomagając utrzymać czystość i zapobiegając rozprzestrzenianiu się zakażeń.

 

Artykuły higieniczne w sklepie greenlo.pl

W kategorii Artykuły higieniczne skoncentrowaliśmy się na kilku podstawowych grupach produktów:

Przylepce tkaninowe (przykład) służą do przytrzymywania opatrunków, bandaży i innych materiałów medycznych na skórze pacjenta. Produkt projektowany jest tak, aby był łatwy do aplikacji i usuwania, pozostawiając minimalne ślady kleju na skórze.

Plastry wodoodporne (przykład) to artykuły higieniczne, które stanowią doskonałe rozwiązanie w zapobieganiu przedostawania się wilgoci, bakterii i innych substancji obcych do rany. Chronią przed tymi szkodliwymi czynnikami, pozwalając na szybsze i bezpieczniejsze gojenie się ran.

Kompresy z suchym lodem (przykład) stosuje się w celu łagodzenia bólu i redukcji obrzęków. Są niezwykle skuteczne w przypadku kontuzji sportowych, w tym stanów zapalnych mięśni.

Prześcieradła medyczne z włókniny (przykład) są niezbędne w zapewnieniu higieny podczas zabiegów medycznych. Zapobiegają przenikaniu płynów lub mikroorganizmów na łóżka osób chorych i inne powierzchnie, chroniąc tym samym przed zakażeniami krzyżowymi.

 

Artykuły higieniczne – bezpieczeństwo w medycynie i laboratoriach

Oferowane w naszym sklepie przylepce tkaninowe, plastry wodoodporne, kompresy z suchym lodem czy prześcieradła medyczne zapewniają odpowiednie warunki podczas zabiegów medycznych. To jednorazowe produkty higieniczne, których stosowanie przekłada się na skuteczność leczenia i dobro pacjentów. Artykuły higieniczne gwarantują wysoką jakość opieki medycznej.